×

Error

Expected response code 200, got 403 Forbidden

Forbidden

Error 403

Calendari de Somnis

 

CONCERTS 2017

 

4 de gener Girona 12:00h

 

23 de febrer Santa Coloma de Farners 16:30h

 

24 de febrer Breda 11:00h

 

25 de febrer Sant Pere Pescador 17:00h 

 

26 de febrer Ger de Cerdanya 17:00h

 

4 de març Girona 17:00h

 

11 de març Amer 17:00h

 

26 de març Osor 12:00h

 

2 d'abril Port de la Seva 16:30h

 

24 d'abril La Cellera de Ter 17h ( Pre-Estrena nou disc )

 

5 de maig Girona 11:00h

 

 

7 de maig Santa Coloma de Farners 12:00h

 

13 de maig Cantallops 12:00h. FESTA MAJOR

 

14 de maig Arbúcies 17:00h. FESTA DE BARRI

 

20 de maig Les Planes d'Hostoles 17:00h. FESTA DEL JUNQUER

21 de maig Roda de Ter. 12:00h. FESTA DE BARRI.

 

26 de maig Girona 16:00h. ESCOLA LES ALZINES (Només pels alumnes)

 

17 de juny Sant Hilari Sacalm 12:00h. LLAR D'INFANTS CENT FONTS (Només pels alumnes)

 

3 de juny Girona 12h. FESTA DEL CASAL POPULAR EL FORN.

 

9 de juny Girona 16:00h. ESCOLA PERICOT.(Només pels alumnes )

 

17 de juny Sant Hilari Sacalm 12h. LLAR D'INFANTS. (Només pels alumnes)

 

17 de juny Domeny 18:00h. ESCOLA DOMENY. (Només pels alumnes)

 

18 de juny Gurb 12:00h. LLAR D'INFANTS DE GURB. (Només pels alumnes)

 

18 de juny Vall llobrega 17:00h. LLAR D'INFANTS. (Només pels alumnes)

 

23 de juny Girona 17h. LLAR D'INFANTS. (Només pels alumnes)

 

24 de juny Pau 18H. FESTA MAJOR.

 

29 de juny Salt. LLAR D'INFANTS (Només pels alumnes )

 

 30 de juny Amer 17:00h. LLAR D'INFANTS. (Només pels alumnes)

 

1 de juliol Sant Hilari Sacalm. Fira dels Comerciants. 12H

 

2 de juliol Ultramort. FESTA MAJOR. 17H

 

14 de juliol Anglès. LLAR D'INFANTS. (Només pels alumnes)

 

 

15 de juliol La Cellera de Ter 16H. FIRA DE LA CERVESA.

 

21 de juliol Girona 16:30h

 

24 de juliol Blanes. FESTA MAJOR. 17H

 

29 de juliol Banyoles. 17h ( FESTA PRIVADA)

 

4 d'agost 12h ANGLÈS ( FESTA PRIVADA )

 

5 d'agost BEUDA 12H FESTA MAJOR

 

6 d'agost Caldes de Malavella. 1h FESTA MAJOR.

 

16 d'agost Bellver de Cerdanya. 16h

 

25 d'agost La seu d'Urgell. 11h

 

26 d'agost Tavartet 11h FESTA MAJOR

 

26 d'agost Palau Svaradera 17:30h FESTA MAJOR

 

2 de setembre Ger de Cerdanya 16:00h FESTA MAJOR

 

4 de setembre Anglès 12:00h FESTA MAJOR

 

8 de setembre Sant Celoni 11:30h FESTA MAJOR

 

8 de sembre Breda 17:00h FESTA MAJOR

 

8 de setembre Corró d'Avall 18:00h FESTA MAJOR

 

16 de setembre Taialà 18:00h FESTA MAJOR

 

7 d'octubre Brunyola 18:00h FESTA MAJOR

 

 

 

 

Si voleu més informació sobre els horaris i lloc de les actuacions

 

 

Calendari d'Actuacions

 

 

 

 

 

CONCERTS 2016

 

2 de gener Girona ( Festes de Nadal )

 

4 de gener Verges ( Festes de Nadal )

 

5 de febrer Breda ( Escola Bressol, Carnestoltes )

 

6 de febrer Besalú ( Festa de Carnestoltes )

 

7 de febrer Cassà de la Selva ( Festa de Carnestoltes )

 

13 de febrer Osor ( Festa de Carnestoltes) 16:30h 

 

14 de febrer Santa Eulàlia de Riuprimer (Festa de Carnestoltes) 16:30h

 

 

20 de febrer Sant Climent Sescebes ( Festa de Carnestoltes) 16:30h 

 

7 de maig El Pasteral ( Festa del Roser ) 16:30h

 

21 de maig Les Planes d'Hostoles ( Festa del Barri del Jonquer ) 18:30h

 

31 de maig Salt, Hospiatl Santa Caterina 11:00h

 

3 de juny Olot 19:00h

 

10 de juny Girona 16:30h

 

11 de juny Sant Hilari Sacalm 11:00h

 

15 de juny Salt 17:30h

 

16 de juny Caldes de Malavella 11:00h

 

17 de juny Santa Coloma de Farenrs 18:30h

 

18 de juny Sant Hilari Sacalm 11:00h

 

18 de juny Girona, Taialà 18:00h

 

30 de juny Salt 16:30h

 

1 de juliol Sant Hilari Sacalm 18h

 

 

9 de juliol Llambilles 12:00h - 20:00h

 

15 de juliol Girona 17:30h ( Escola Bressol l'Olivera )

 

16 de juliol La Cellera de Ter 17h - 23h ( A Ritme d'Escuma ) ( I Fira de la Cervesa )

 

16 de juliol 19:30 Port de la Selva ( Concerts d'estiu )

 

17 de juliol 19:00h Quart ( Festa Major )

 

22 de juliol La Canya 18:00h (Escola Bressol)

 

 23 de juliol Albons 11:00h ( A Ritme d'escuma )

 

23 de juliol Ripoll 17:00h ( Festa del Barri de la Carretera de Barcelona )

 

25 de Juliol Blanes 17:00h ( Festa major ) A Ritme d'Escuma)

 

14 d'agost Gaüses 19:00h 

 

15 d'agost Beuda 18:00h

 

26 d'agost Sant Feliu de Guíxols 18:00h ( A Ritme d'Escuma )

 

 

3 de setembre Ger de Cerdanya 11:00h

 

17 de setembe 18:00h Girona

 

24 de setembre Sant Hilari Sacalm 12:00h

 

1 d'octubre Girona 17:00h

 

11 de desembre Sant Hilari Sacalm 17:00h

 

16 de desembre Breda 17:00h ( Fem cagar el Tió )

 

17 de desembre Girona 12:00h ( Fem cagar el Tió )

 

17 de desembre Girona 17:00h ( Fem cagar el Tió )

 

20 de desembre Girona 17:00h ( Fem cagar el Tió )

 

21 de desembre Girona 17:30h ( Fem cagar el Tió )

 

 

 

 

 

 

 

Concerts 2015

 

 8 de febrer SALT ( Festa de Carnestoltes )

 

14 de febrer La Seu d'Urgell ( Festa de Carnestoltes)

 

15 de feberer Ger de Cerdanya ( Festa de Carnestoltes)

 

 

 17 d'abril Blanes ( Festa CSM Gironès Els Barretins )

 

 23 d'abril Sant Feliu de Guíxols ( Sant Jordi )

 

9 de maig El Pasteral ( Festa Major. Tallers )

 

15 de maig Palau - Savardera ( Centre Cívic )

 

16 de maig Banyoles ( Plaça major )

 

22 de maig Besalú ( Plaça major )

 

7 de juny Santa coloma de Farners (Fira del pa amb tomàquet)

 

12 de juny Girona ( Escola Lluís Pericot )

 

13 de juny Sant Hilari Sacalm ( Escola Bressol)

 

18 de juny Sant Cugat del Vallès

 

19 de juny Hostalric ( Escola ) Matí

 

19 de juny Valldoreix ( Escola de música ) Tarda

 

21 de juny Vilabertran ( Escola )  

 

26 de juny Girona (Escola Bressol La Baldufa)

 

28 de juny Vic ( Escola Bressol )

 

11 de juliol Martinet ( Festa Major )

 

17 de juliol Girona ( Escola Bressol l'Olivera )

 

18 de juliol Anglès ( Barri de Can Serra )

 

24 de juliol Blanes ( A ritme... )

 

25 de juliol Albons ( Festa Major ) MATÍ

 

25 de juliol Ripoll ( Festa Barri )TARDA

 

7 d'agost Martinet ( Festa d'estiu )

 

9 d'agost Arsèguel ( Festa Major )

 

25 d'agost Roses ( A ritme...)

 

29 d'agost Roses ( Passeig Marítim )

 

 

30 d'agost Urtx ( Festa major, Actuació i tallers )

 

6 de setembre Ger de Cerdanya ( Els Atrapasomnis a Ritme d'escuma)

 

19 de setmebre Sant Hilari Sacalm ( Festa d'en Serrallonga ) ELS BARRETINS

 

23 de setembre Santa Coloma de Farners ( Festa Major )

 

26 de setembre Girona ( Festa Palau Sacosta )

 

31 d'octubre Serinyà ( Castanyda AMPA )

 

28 de novembre Torroella de Montgrí ( Fira )

 

18 de desembre Breda ( Festa AMPA )

 

20 de desembre Bonmatí ( Festa Privada )

 

22 de desembre Sant Narcís, Girona ( Festes de Nadal )

 

 

Concerts 2014

 

23 de febrer LA CELLERA DE TER. (Teatre ).

 

4 de març ESCOLA MARTA MATA (GIRONA).

 

9 de març LUDOTECA EL RACÓ D'EN TRAPITO ( CASSÀ DE LA SELVA)

 

23 d'abril SANT FELIU DE GUÍXOLS

 

 27 d'abril FESTA DEL ROSER DE LA CELLERA DE TER.

 

10 de maig FESTA DEL ROSER DEL PASTERAL.

 

18 de maig TAVERNA DEL SUBIRÀ (OSOR)

 

24 de maig VIDRERES ( Festa privada)

 

21 de juny ESCOLA ELS ESTANYS (SILS)

 

27 de juny SALT

 

26 de juliol RIPOLL ( Festa de Barri )

 

27 de juliol FESTA MAJOR DE TRAVASSERES DE CERDANYA

 

2 d'agost ARSÈGUEL

 

10 d'agost SANT MATÍ SAPRESA ( Festa Privada )

 

16 d'agost BELLVER DE CERDANYA

 

6 de setembre GER DE CERDANYA ( Els Atrapasomnis i la festa de l'escuma)

 

7 de setembre RIUDELLOTS ( Festa Privada)

 

13 de setembre TAVERNA DEL SUBIRÀ (OSOR)

 

27 de setembre SANT HILARI SACALM (Festa d'en Serrallonga)

 

4 d'Octubre MATARÓ ( Acte Final Correllengua 2014)

 

19 de desembre BREDA  ( Festa Escola Montseny )

 

20 de desembre GIRONA ( Festa de Nadal )